Lajme

Nuk mund të besoni se me kë është martuar“Hasreti” nga seriali ‘Më fal’ (FOTO)

Aktorja turke Gözde Duru i dha jetë rolit të “Hasretit” në serialin “Më fal”.

Ajo është shumë më ndryshe për nga pamja fizike, një “Hasret” me flokë më të gjata dhe shumë më elegante.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, kështu duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet.
“Hasreti” u lind në Turqi në vitin 1987.

Aktorja 32 vjeçare përfundoi shkollën në Departamentin e Radio Televizionit të Universitetit Başkent.

Ndërsa, në vitin 2011, ajo mori hapin e saj të parë në karrierën e saj të aktrimit me serinë “Al Yazmalım”.

Në serialin “Beni Affet”, Gözde fillojë të njihet me karakterin e “Hasretit”, një vajzë që me çdo kusht dëshiron ta fitojë dashurinë e një burri të martuar.

Comment here