Lajme

Burri E Thot Ni Fjal Une I Thom Njëzet, Nuk Ka Qare Pa Më Dasht Se E Din Që E Lë Dhe…!!

Burri E Thot Ni Fjal Une I Thom Njëzet, Nuk Ka Qare Pa Më Dasht Se E Din Që E Lë Dhe…!!Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Anonim staf i dashur po du me tregu jeten tem martesore.Prej dites qe jom martu burrin e ngrehi per hune ka te du un vet hala pa e qit fjalen mir une aj qohet nkam e ma kryn punen.Tutet qe e lo se jom shum e bukur ka ondrru me vjet per me mpas ndor e ka dit erifi qe un kom pas tkalume po ska dasht me ni ka thon veq e jemja me kon ma.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here