Lajme

Ky Mërgimtar Po I Prekë Të Gjithë Bashkëatdhetarët, Ja Si I Këndon Gurbetit Dhe Nënës Së Tij

Një mërgimtar ka publikuar një video ku shihet duke kënduar për gurbetin dhe nënën e saj, shkruan Gazeta NewBorn.

Video ka shpërthyer në rrjetet sociale e cila po shpërndahet dhe po pëlqehet shumë.

Shumë komente nga mërgimtarët janë bërë duke e përkrahur këtë djal të ri për zërin dhe talentin e tij/

Comment here