Lajme

Ledjana nuk përmbahet/ Hedh foto në prehërin e Mevlanit: I kthehet Antonela: Po avash moj…

Ledjana nuk përmbahet/ Hedh foto në prehërin e Mevlanit: I kthehet Antonela: Po avash moj…Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin, një prej djemve që ka shfaqur pëlqim dhe pati një përballje me të në lidhje me faktin që zgjodhi të dilte në takim me Antonelën.Fotografia e publikuar është realizuar gjatë regjistrimit të “Për’puthen Prime”, ku Ledjana është ulur në prehrin e tij.“Do të të uroja më të mirë, por unë jam më e mira”, shkroi Ledjana bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe mijëra komente. Edhe këtë herë nuk munguan komentet thu mbuese me Antonelën, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin për Mevlanin.“E mby te djalin”, i shkroi Antonela, ndërsa Ledjana nuk i është përgjigjur.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here