Lajme

Sigurimi ka tentuar ta largojë flamurin e Kosovës, Këtë nuk e ka lejuar kryetari Lulzim Berisha !

Një i ncident i vogël ka ndodhur pak minuta para ndeshjes mes Kombëtares së Spanjës dhe Kosovës, e vlefshme për para-kualifikimet në Kupën e Botës ‘Katari 2022’.

Sigurimi i stadiumit në Sevilla ka kërkuar nga kryesuesi i ‘Dardanëve’ Lul Berisha të hiqet flamuri i Kosovës

Megjithatë, Berisha nuk e ka lejuar një gjë të tillë dhe flamuri i ‘Dardanëve’ mbetët në stadiumin ‘La Cartuja’.

Comment here