Lajme

Sot është një këngëtare që e duam të gjithë dhe ia dimë këngët, e gjeni dot cila është?

Këngëtarja Mihrije Braha është njëra nga këngëtaret e cila komentohet mja shumë në media rozë për dukjen e saj.

Në vitet e 90-ta ajo ishte një ndër femrat më të komentuara dhe nder femrat me te pelqyera te publikut Shqiptare, ketu futen edhe shqipet e diaspores pasi fama e kengetares se njohur ishte perhapur ne cdo cep.

Mihrija në atë kohë ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra.
Në periudhën e pas l u ftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Por sa ndryshe dukej kur ishte zeshkane, shikoni imazhet te cilat do t’iu lene pa fjale pasi kengetarja vazhdon te mbetet gjithmone e re.

Comment here