Lajme

Gruaja 32-vjeçe që ka 11 fëmijë është sërish shtazënë: Dua më shumë beba, Zoti na ka bekuar

Një nënë nga Arkansas City, Kansas, l indi trinjakë rreth një viti më parë, të cilët quhen Oliver, Asher dhe Abel.

Foshnja 4 muajshe shërohet nga Coronavirusi, mjekët japin këshilla si të parandaloni infektimin e fëmijëve | Ekonomia Online

Mirëpo tani ajo po p ret fëmijën e 12 me burrin e saj Chris, 29 vjeç.

Në fillim të këtij muaji, 32-vjeçarja u dha 1.7 milion ndjekësve të saj një vështrim të shkurtër në udhëtimin e familjes së saj në Oklahoma City në TikTok.

Ata kanë marrë një furgon me 15 vende pasi kjo familje e madhe me 13 anëtarë, përfshirë prindërit, është një s fidë e vërtetë.

Burimi: The Sun/ Marrë nga Revista Ora

Comment here