Lajme

Hap kamerat e sigurisë, pronarja e dyqanit në Tiranë vë duart në kokë nga ajo që sheh…(Video)

Hap kamerat e sigurisë, pronarja e dyqanit në Tiranë vë duart në kokë nga ajo që sheh…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka rrëfyer për JOQ.al se një situatë të sikletshme ka kaluar njëra prej shitëseve, të cilës i është vjedhur një produkt sy më sy..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here