Lajme

Pas 10 Vite Martesë Çifti Nga Kosova Gëzohen Me Binjakë, Emrat Ia Vendosin ”Albin” Dhe ”Vjosa”

Pas 10 vite martese cifti shqiptare gezohen me binjake, emrat ia vendosin ”Albin” dhe ”Vjosa”
Cifti nga Malisheva janë bërë prindër pas 10 vitesh me dy binjake. Mirëpo, e veçanta ishte se emrat e vajzës dhe djalit i vendosin me persona.litete politike.

Bëhet fjalë për dy fituesit e zgjedhjeve të 14 shkurtit, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

“Pas 10 vitesh u bëra baba i një vajze e një djali dhe emrat jau lash Albin dhe Vjosa , ishalla bëhen si Albin Kurti e Vjosa Osmani. Qofshin me jetë të gjatë e të lumtur Vjosa e Albini”, ka shkruar ky qytetar në Facebook.

Comment here