Lajme

Ua po pse e bëri/ Fatjon Kuqari qethet O: Ja pse e ka bërë, arsyeja do t’ju prekë

Të gjithë e njohim Fation Kuqarin si një nga djemtë më të shkathët të programit “Përputhen” dhe që trazoi ujërat në program para daljes së tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi ish-konkurrenti i Përputhen ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet i qethur zero dhe foto ka bërë shpejt xhiron e rrjetit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here