Lajme

A do ta ftojë Afronën dhe Bleron në dasmë Teuta Krasniqi?

Aktorja Teuta Krasniqi ka qenë e ftuar në emisionin “Express Rozë” të Festa QoqajtHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Aktorja ka thënë se planifikon të mbajë një dasmë pas dhjetë viteve me Adonis Morinën por ajo është pyetur edhe për mundësinë që të ftojë në këtë dasmë edhe ish burrin e saj Bleron.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here