Lajme

Bearti i “Përputhen” i kërkon garë me vetura Vis Kosovës, në lojë janë 20 mijë euro

Beart Rexhepi, që u bë i famshëm në emisionin “Përputhen”, një vit më parë i kishte kërkuar të garonte me vetura kampionit, Vis Kosova.
Por, në atë kohë, kjo garë nuk ishte realizuar dhe se në garë ishin 20 mijë euro.
Pas një viti, Bearti i ka treguar Vis Kosovës që kjo ofertë ende vlen.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mbetet të shihet nëse do të zhvillohet kjo garë, ku në garë janë 20 mijë euro.
Bearti vozit një veturë të tipit “BMW G30”, kurse Visi “Nissan GTR R35”./Indeksonline/Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here