Lajme

‘Dua të lëpīj deri në mëngjes, dil lāk uriq’, Rudina Magjistari publikon foton e çud itshme, plasin komentet..!!

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihen gishtat e këmbës të lyer, duke shkruar se sot është një ide ideale për pedikyr..…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here