Lajme

Haxhiu: Ne s’japim terminale, tenderë, ambasadorë… për zgjedhjen e presidentes

Ministrja e Drejtësisë, njëherësh zyrtarja e lartë e LVV-së, Albulena Haxhiu ka kritikuar opozitën për qasjen e tyre ndaj votimit për presidentin e shtetit.
Ajo ka thënë se partia e Albin Kurtit nuk jep termilnae apo gjëra tjerë në këmbim të zgjedhjes së presidentes.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Ne nuk i duam zgjedhjet por moszgjedhja e Presidentit e dërgon vendin në zgjedhje prandaj përgjegjësia për këtë i mbetet atyre që e injorojnë vullnetin e qytetarëve dhe e bllokojnë zgjedhjen e Presidentit”, ka shkruar ajo.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here