Lajme

Joe Biden sërish rrëshqet në shkallë, kësaj radhe pati fat – nuk u rrëzua

Presidenti amerikan Joe Biden për pak sa nuk është rrëzuar derisa po ngjitej shkallëve të aeroplanit presidencial – por kësaj radhe ai kishte fat dhe i shpëtoi rrëzimit.

Derisa po bëhej gati për një udhëtim në Pitsburg, po binte shi dhe kështu në një moment ai u pengua në shkallë dhe për pak sa nuk u rrëzua – megjithatë arriti të qëndrojë në këmbë, transmeton Telegrafi.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai arriti të ruaj baraspeshimin pavarësisht se në njërën dorë mbante valixhen e në tjetrën ombrellën.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here