Lajme

Kjo është gjendja e Dafina Zeqirit pasi u infektuar me virusin kovid

As Dafina Zeqiri nuk i shpëtoi infektimit me Covid-19. 1 javë më parë artistja e njohur u prek nga virusi dhe për këtë arsye u detyrua të izolohej në shtëpi së bashku me partnerin e saj, Dj Geek. Lajmin për infektimin e dha vetë ajo, pasi publikoi në rrjete sociale një foto selfie të saj.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

– Advertisment
“Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!”, shkroi Dafina.
Ndërkohë pak ditë më parë ajo tregoi se kishte humbur shijen, diçka e zakonshme për të prekurit me koronavirus.
“Zyrtare… S’mund të ndiej asgjë”, shkroi Dafina në një postim.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here