Lajme

Lot dhe emoсion! Gazetarja Genta Popa vaksinohet Iive në edicionin e Iajmeve (Foto)

Sot nisi vaksinimi i gazetarëve, të cilët janë çdo ditë të ekspozuar ndaj infektimit, ndërsa gazetarja e Top Channel, Genta Popa ka kryer vaksinimin live në edicionin e lajmeve të orës 15:00.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Studioja u përfshi në emocione të forta në lot dhe gëzim në të njëjtën kohë, ndërsa e ftuar ishte edhe Silva Bino, e cila ndërsa gazetarja Popa kreu vaksinën tha se ajo është e sigurt dhe mund të ketë vetëm disa efekte anësore të lehta që kalojnë shumë shpejt.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here