Lajme

Për Jonida Vokshin, nuk ka si ushqimet që i përgatit vjehrra e saj

Marrëdhënia “nuse-vjehrrë” vazhdon të jetë një nga më të diskutuarat ende sot e kësaj dite. Edhe pse ende shihet si një lidhje e komplikuar, ky nuk është rasti i Jonida Vokshit. Moderatorja gëzon një marrëdhënie perfekte e shumë korrekte me nënën e Besnikut dhe për me tepër e thotë me plot gojën se ushqimet e bëra nga duart e saj i shijojnë shumë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Së fundmi Jonida ka ndarë në Instagram një foto byreku dhe ka treguar se ky ka qenë ushqimi i darkës për të. Dhe ky byrek kaq i shijshëm është bërë nga vjehrra, të cilën Jonida e ka përgëzuar publikisht për aftësitë në gatim.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here