Lajme

Policia e Kosovës ka arr’estuar “Kobrën”

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Dibran Hoxhën, i njohur si Kobra.
Në raportin e PK-së shpjegohet se në rrugën Ekrem Rexha në Prizren janë arrestuar dy të dyshuar.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Prangosja e tyre ka ndodhur rreth orës 21:30 pasi të njëjtit janë rrahur mes vete lidhur me një mosmarrëveshje të mëhershme, po ashtu njëri i dyshuar ka kanosur tjetrinHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here