Lajme

Propozohet që emri i stadiumit të këtij qyteti të emërohet në nder të legjendës, Rasim Thaçi – Cima

Javën e kaluar mbetëm pa legjendën e humorit dhe ish-futbollistin e shquar, Rasim Thaçi – Cima.
Përveç humorit të tij që ka disponuar një popull të tërë për dekada me radhë, Rasim Thaçi – Cima ka qenë edhe futbollist i shquar që ka luajtur për disa klube të ndryshme kosovare, shkruan Gazeta Olle.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Për nder të tij dhe karrierës që ka pasur, gjyqtari nga Drenasi, Petrit Rama, i ka dërguar një propozim organeve kompetente të qytetit të Drenasit, që stadiumi sintetik i qytetit ta merr emrin Rasim Thaçi – Cima.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here