Lajme

Shikojeni si qytetarët ia shpëtojnë “Benzin” mërgimtarit pa ju djegur në Prishtinë (Video)

Një veturë me targa të shtetit të Gjermanisë ka marrë flakë në mëngjesin e së premtes në Prishtinë.
Në një video që kanë dërguar lexuesit e IndeksOnline shihet se një veturë e tipit “Mercedes-Benz S class” është ndalur në rrugë për shkak të zjarrit.
Në pamje shihet se mërgimtarit i kanë dal në ndihmë qytetarët që kaluan andej.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Me ndihmën e tyre, “Mercedes-Benz S class” ka shpëtuar pa u përfshirë nga flakët e mëdha.
Në vendin e ngjarjes tanimë kanë dalë edhe Policia e Kosovës dhe zjarrëfikësit./IndeksOnlineHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here