Lajme

Tea rikthehet në “Për’puthen” për të gjetur shpirtin e ri binjak?

Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë me muaj në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Beartin.
Romanca e tyre nuk pati një fund të lumtur, ata para pak dite u ndanë dhe këtë e konfirmuan në rrjetet sociale.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mirëpo, Tea përsëri ka surprizuar të gjithë fansat me foton e fundit ku shihet pranë autorës së programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti.
“Pyesi Olsa Mahumtin se çfarë do të bëhet të hënën.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here