Lajme

YouTuber-i kaloi më shumë se dy ditë i varrosur në një arkivol

Një YouTuber e ka varrosur veten në një “arkivol” për 50 orë – për një arsye të veçantë.
MrBeast – emri i vërtetë Jimmy Donaldson – kaloi më shumë se dy ditë në një “kuti nëntokësore” për argëtimin e 57.2 milionë abonentëve të tij në YouTube.
Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, në videon disa minutëshe të nxjerrë nga 50 orët e tij nën tokë, MrBeast flet me shikuesit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në videon e tij, MrBeast zbuloi se çfarë po bënte dhe si ndihej dy metra nën tokë.
“Unë dua të lëviz, por nuk mundem. Shpina më dhemb, po filloj të ndjehem jam mërzitur, ka erë shumë të keqe”, tha ai pas 20 orësh të kaluara nën tokë. /Telegrafi/Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here