Lajme

Zoti na ka bekuar – Gruaja 32-vjeçe që ka 11 fëmijë është sërish shtazënë: Dua më shumë beba

Një nënë nga Arkansas City, Kansas, l indi trinjakë rreth një viti më parë, të cilët quhen Oliver, Asher dhe Abel.
Foshnja 4 muajshe shërohet nga Coronavirusi, mjekët japin këshilla si të parandaloni infektimin e fëmijëve | Ekonomia OnlineHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mirëpo tani ajo po p ret fëmijën e 12 me burrin e saj Chris, 29 vjeç.
Në fillim të këtij muaji, 32-vjeçarja u dha 1.7 milion ndjekësve të saj një vështrim të shkurtër në udhëtimin e familjes së saj në Oklahoma City në TikTok.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here