Lajme

Arbana Osmani publikon foton me Diellin duke i dhënë gji, dhe ka një mesazh për të gjitha nënat

Ato pak foto që Arbana Osmani ka ndarë në rrjete sociale me të voglin e saj, Diellin, kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

Këto foto janë pëlyqey shumë, jo vetëm prej faktit se ajo shfaqet shumë rrallë me Diellin (duke qenë se nuk preferon ta ekspozojë shumë), por edhe për shkak se kanë përcjellë një mesazh të rëndësishëm.

Ditën e djeshme moderatorja postoi në Instagram një foto, në të cilën shihej duke ushqyer me qumësht gjiri të voglin.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here