Lajme

Bamir Topi: Sali Berishen e pash me lot në sy në zyrën e tij

Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bamir Topi ishte mysafire këtë te diele në emisionin më të shikuar në vend ‘Kojshia Show!’
Ai për emisionin Kojshia Show shpalosi shumë gjera rrëfime interesante.
Në një moment ai zbuloi se si e kishte pare Sali Berishen duke qar në zyrën e tij.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Për ta mësuar arsyen se pse kishte qare Dr Sali Berisha në zyrën e tij shih minuten e 22:40/infokosova/Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here