Lajme

Brenda festës luksoze të Adelina Tahirit me rastin e ditëlindjes

Adelina Tahiri po feston ditëlindjen e 30-të.
Këngëtarja Adelina Tahiri njihet për sveshjet e shtrenjta në paraqitjet publike teksa edhe vazhdon të qëndrojë në krye të mediave rozë për jetën personale.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ajo njihet gjithashtu për mënyrën e jetesës tejet luksoze që bën së bashku me bashkëshortin e saj maqedonas Serjozha Markov.
Këngëtarja sot po feston ditëlindjen e saj të 30 dhe si duket ka vendosur të ketë një festë të madhe.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here