Lajme

Dasma e bujshme, sheiku paguan 50 milion dollar dhe e “mbulon” në diamante nusen 25-vjeçare (VIDEO)

Kështu ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara, ku një sheik 65 vjeçar ka “blerë” nusen e tij me 50 milion dollar dhe dasma nuk ka munguar pa u bërë pjesë e medias.
Një karrocë e mbushur me dhurata për nusen dhe familjen e saj, u pa gjithashtu në vendin ku u bë dasma. Historitë rreth kësaj dasme janë bërë virale në internet.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Nuk kanë qenë të pakta dhe reagimet e qytetarëve në lidhje me këtë ngjarje mjaft interesante. Amal Abdul, një përdorues i Twitter, shkruan:
Princi Arab Sultan Bin Salman, 68 vjeç u martua me një vajzë 25 vjeçare. Çmimi i saj ishte rreth 50 milion dollarë. Kishte diamante si dhuratë. Madje, kishte diamante edhe në fustanin e saj të nuses.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here