Lajme

Do te habiteni! Kështu dukej Vlora Çitaku para 15 viteve!

Vlora Çitaku publikon një fotografi
Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.
Para pak çastesh ajo publikoi një foto në Instagram në shoqërimin e disa mikeshave të saj para shumë viteve.
“Diçka e vjedhur, 15 vite më parë”, ka shkruar ajo teksa shfaqet tejet në formë në moshën 22-vjeçare.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ndryshe, Çitaku po vazhdon me aktivitetet e saj edhe pse nuk harron t’i tregoj fansave rreth punës që bënHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here