Lajme

Kjo është nëna simpatike e ‘Melekut’, jashtë serialit, por i ka ngjarë babait (Foto)

Ishte vetëm 6 vjeç kur luajti rolin e “Melek” në serialin “Nënë”, që theu rekord audience në shtetet ku u transmetua, përfshirë edhe Shqipërinë.
Ndonëse sot është vetëm 8 vjeç, aktorja Beren Gokyildiz numëron disa role në serialet më të ndjekur turk, por famën e madhe e mori pas serialit “Nënë”.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ajo nuk vjen nga një familje aktorësh, por mamaja e saj është bërë e famshme gjithashtu prej emrit të së bijës pasi Beren Gokyildiz poston shpesh foto me familjen
Mamaja e aktores, Mine duket një zonjë shumë simpatike dhe nga fotot shihet se Beren shumë tipare i ka marrë nga e ëma./xing
Më poshtë shihni pamjet:Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here