Lajme

Lajmërohet ish-gruaja e Ardian Kastratit: Na qeto gratë e trasha kemi me ju pru në veti

Gazetarja kosovare dhe ish-gruaja e Ardian Kastratit, Laura Kryeziu, ka reaguar kundër shkrimi të fundit të Kastratit.
Ajo përmes një statusi në Facebook, ka thënë se gratë e tilla do e kthjellin këtë vend.

“O ti deputeti PDKse Ardian Kastrati (qe e paske emrin , e mbiemrin e njejte me te ish burrit tim), nisja mesohu ti, e shume te tjere qe PO na qito Grate e trasha me barke si kade, kembe si magje, ftyra te fryme kemi me ju pru ne veti, e KURR nuk kemi me hesht, e besa dhe kemi me ndryshu kete vend per te mire, e ju veç keni me na kqyr e me u lepi me na i kafshu keto faqe si pogaçe qe i kemi 🙂 e qe ju bark medhenjet jeni çdo here te uritur, por pjese nga ajo kade, e magje per ju s’do te kete!” tha gazetarja.Gazetarja kosovare dhe ish-gruaja e Ardian Kastratit, Laura Kryeziu, ka reaguar kundër shkrimi të fundit të Kastratit.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here