Lajme

Nuk duron AAK, e përjashton nga partia Albena Reshitajn

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e ka përjashtuar deputeten Albena Reshitaj nga partia, shkruan Indeksonline.
Kështu mëson Indeksonline përmes burimeve të veta.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Përjashtimi i Reshitaj vije si pasojë e prezencës së saj gjatë seancës së mbrëmshme të Kuvendit të Kosovës për zgjedhjen e presidentit
Ndryshe, veprimin e Reshitaj e ka dënuar kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj.
Ai tha se Albena Reshitaj nuk tregoi ‘diciplinë’ karshi vendimit të AAK-së.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here