Lajme

Pas sh errit, mamaja e Antonelës kapet prapë me Mevlanin dhe Ledjanën/ I nxjerr blof

Te gjithe e pame puntaten ku mori pjese mamaja e Antoneles,zonja Donika,ku ne fokus te bisedes ishte trekendeshi Ledjana-Mevlan-Antonela.
Mevlani super romantik në takimin me Antonelën, por pranon se pëlqen dhe Ledianën – Top Channel
Zonja Donika u dedikoi dhe nje shkrim ne Insta Story ketyre mesazheve dhe komenteve ne gat ive.

Por,ajo nuk nd aloi me kaq .Pas publikimit te Giveaway-t te rradhes qe do te zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani,zonja Donika ben komentin e rradhes qe i ha biti te gjithe.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here