Lajme

Për herë të parë ballë për ballë pas skandalit. Andi ka dy fjalë për Tean

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ndodhet sot përballë Shqipe Hysenajt në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.
Shqipja nuk i ka ndalur akuzat për Tean, duke theksuar se: “nuk do t’i harroj kurrë çfarë më ke bërë”.

Të ftuar në studio janë edhe ish-konkurrentët e tjera, Andi Shehu dhe Ana Kauri. Kjo është dalja e parë bashkë në një emision për Tean dhe Andit pas skandalit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here