Lajme

Princi zbutet dhe i kërkon falje Sarës por veprimi i saj na habiti të gjithëve (FOTO)

Takimi i transmetuar puntatën e djeshme mes Princit dhe Aristelës ndezi debàte të mëdha në studion e “Për’Puthen”.
Gjatë takimit Princi u shpreh se takimi i fundit, ai me Jasminën, i ka lënë një shije të keqe.

Kjo e fundit nuk e priti mirë këtë deklaratë të Princit dhe ju kthye kundra bashkë me mikeshat e saj, Sarën dhe Antonelën.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here