Lajme

Pse i mban këmbët hapur në çdo foto? Si i përgjigjet Ilda Bejleri pyetjes me spec që i bën ndjekësi

IBejleri është një prej moderatoreve më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.
Moderatorja sportive njihet për fotot e saj tejet provokuese që poston në rrjetet sociale, me të cilat tërheq jo pak vëmëndje, falë formave të shkëlqyera fizike që ajo posedon.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ajo ka qenë gjithashtu e përfolur për lidhjen e saj me ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, por dhe për një debat në distancë mes saj dhe Mustafa Nanos.
Së fundmi një ndjekës i ka bërë një pyetje pikante Ildës në “Ask me a question” në Instagram.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here