Lajme

Shikoni Se Si Duken 6-Njaket Mbas Gati 30 Vitesh. Imagjinoni Pak Cka Hequr Nena E Tyre Per T`I Rritur

Lindja eshte etapa me emocionuese e cdo cifti kur u vjen nje femije ne jete.
Mirepo mendoni se cfare ndjenje mund tekene perjetuar prinderit e pare ne bote qe kane mirepritur ne jete 6njaket e para mbijetuese.
Historia e ketij cifti nisi kur burri Graham vendosi te beje edhe nje perpjekje te fundit pas trajtimit te pasukseshem te sterilitetit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Atehere cdo gje shkoi mire dhe jo vetem qe Janet mbeti shtatezene por ajo zbuloi me pas qe ishte duke pritur 6 vajza te bukura.
Tani vajzat jane rritur dhe jane te sukseshme ne jete. Madje prinderit e tyre jane aq entuziast qe do te behen gjysher te mbeses se tyre te pare.
Vajzat erdhen ne jete kur nena e tyre sapo kishte hyre ne javen e 31 te shtatezanise. Ato ishin te shendetshme dhe u quajten Ruth, Kate, Lucy, Hannah, Sarah dhe Jennie.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here