Lajme

Sinan Hoxha habit me fjalët/ Jam në pikë të hallit, më kanë mbaruat të gjitha lekët: Si do bëj tani me dy fëmijë unë

Sinan Hoxha, këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, është shprehur se gjendja e zgjatur e periudhë së pand emi së ka ndikuar jo vetëm në anën emocionale por edhe atë financiare.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai është shprehur që artistët janë shumë të pr ekur nga e gjitha kjo situatë e duhet bërë dicka sa më parë. Ndër të tjera, ai thotë që ka harxhuar paratë që kishte mbledhur gjatë gjithë këtyre viteve. Ai ka ripostuar në Instastory një deklaratë të tij, krahas së cilës shkroi: “Fiks”, duke theksuar faktin se situata është e vë sht irë. “Gjatë kësaj kohe kam harxhuar të gjitha lekët që kisha mbledhur, fiks“,-shkruhet në postimin e këngëtarit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here