Lajme

“Ti çfarë nuk më ke bërë mua” Shqipja i sulet keq Teas: Mashtruese

Shpërndaje në Facebook Teet në Twitter
Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përballën sot ‘live’ për herë të parë pas kaq shumë kohësh.
Të ftuara në “E Diell”, Shqipja e sulmoi Tean që në fillim të programit duke thënë se ajo ka qenë e vërtetë vetëm me veten dhe se ka gënjyer një Shqipëri të tërë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Gjithashtu ish-konkurrentja shtoi se nuk do t’ia harrojë kurrë të këqiat që i ka bërë.
“Çfarë të kam bërë unë ty?”, tha Tea.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here