Lajme

Vendos kamera për të zbuluar se ç’ndodh në dhomë, veprimi i gjyshes lë pa fjalë të riun

Një video e shpërndarë në Facebook nga një i ri është bërë virale nga reagimi i gjyshes sapo nipin e saj e zë gjumi. Të dy në një dhomë, nipi shtrihet në divan dhe e zë gjumi, fill pas kësaj gjyshja ngrihet dhe e mbulon. Por, duke qenë se divani është i ngushtë, gjyshja kujdeset që i nipi ose jorgani të mos i bjerë në tokë duke i vendosur afër edhe dy tavolina të vogla.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Sigurisht që i riu ka qenë koshient për dashurinë e gjyshes, por gjithçka e ka filmuar për ta shpërndarë me të tjerët si një mesazh: duajini gjyshet!Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here