Lajme

Adoleshentja i dërgon babait mesazh se nuk dëshiron më të bartë mbulesën, përgjigja e tij ka habitur 300 mijë njerëz

Adoleshentja i dërgon babait mesazh se nuk dëshiron më të bartë mbulesën, përgjigja e tij ka habitur 300 mijë njerëz
Një vajzë nga Pensilvania për vite me radhë ishte ofenduar në internet (online) për shkak se mbante mbulesë. “Kur je arabe dhe myslimane në Amerikë”, janë disa nga komentet të cilat Lamija 17-vjeçe i kishte ndjerë thellë nën lëkurë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ajo kishte postuar një mesazh të tmerrshëm në profilin e saj në Twitter, të cilin ia kishte dërguar një person i panjohur, transmeton Telegrafi.
“Mjaft e mbrojte Islamin, boll më. Nuk guxon ta heqësh shaminë nga koka, sepse babai do të vriste”, thuhej në mesazhin e dërguar në profilin e saj.
E lodhur nga ideja dhe paragjykimet se nëse e heq mbulesën babai do ta rrah keq, Lamija kishte vendosur t’ua dëshmojë të kundërtën.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here