Lajme

Dy motra binjake me fëmijë binjak: Ja cfarë thonë mjekët për këtë fenomen! (VIDEO)

Dy motra binjake nuk mund ta mendonin se edhe fëmijët e tyre do të lindin sërish binjakë.
Michelle Cooke sapo është bërë nënë dhe ka sjellë në jetë dy foshnja binjake, ajo shprehet e emocionuar për faktin që nuk e besonte që kromozonet mund të përsëriteshin sërish.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ekspertët dhe mjekët thonë se është e pamundur që binjakët të ndodhin në dy breza madje pohojnë se ky fenomen është i padëgjaur më parë. Elsie dhe Marnie janë dy vajzat binjake ndërsa tezja e tyre ende pa fëmijë dëshiron që kromozoni për binjake të përsëritet edhe tek ajo.
Lexo edhe Mos publikoni foto të fëmijëve në rrjetet sociale, ja arsyeja!Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mjekët njoftojnë se binjakët identikë ndodhin rastësisht kur një vezë ndahet në dy kromozone.
Më poshtë shihni pamjet në Video:Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here