Lajme

E fundit: Katër persona me ar’më hynë në një market në Rahovec

Dy punëtorë të sigurimit të një marketi në Rahovec kanë raportuar se katër persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve të gjata kanë depërtuar me forcë brenda marketit, por nuk kanë arritur të kryejnë grabitjen.

Të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur me një automjet me tabela të huaja, njofton Klan Kosova.
Nuk është raportuar për të lënduar, ndërsa rastin janë duke e hetuar të gjitha njësitet relevanteHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here