Lajme

Gruaja e dinte se e kishte tradhtuar 8 herë, por mbeti e shtangur kur kuptoi të vërtetën e burrit – u largua në lot nga emisioni

Amerikania Brandi Maxiell ka përjetuar një tronditje të rëndë kur burri i saj tha gjatë një programi televiziv se ai kishte fjetur me më shumë se 50 gra.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Brandi dhe burri i saj Jason filluan të dalin si adoleshentë dhe u martuan në vitin 2009, pas 17 vitesh marrëdhënie.Ata tanimë kanë edhe një djalë.

Çifti, siç thuhet më tej, u shfaqën me qëllim gjetjen e një zgjidhje për mosmarrëveshjet më të shpeshta që tronditën martesën e tyre, të gjitha për shkak të problemit të pijes te Jason, siç mendonte Brandi.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzivehttps

Comment here