Lajme

Ky është qeni më i rrezikshëm në botë, ja çfarë është në gjendje të bëjë!(VIDEO)

Njihuni me Ace qeni elita roje – të cilët mund të kërcejnë përmes dritareve të dytë-katëshe që të mposhtë ndërhyrës armatosur.

Tre-vjeçari American pit bull edhe mund të njohin një shumëllojshmëri të armëve, duke përfshirë pistoleta dhe thika, dhe mund ‘thjesht të vrasë një njeri “, nëse urdhëroni atë.

Lexo edhe EKSLUZIVE : Tomë Gashi: Nëse Kushtetuesja e legjitimon Thaçin për president, Pacolli duhet me padit Kushtetuesen
Më poshtë shihni pamjet në Video:Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here