Lajme

Valltarja alivanoset në skenë, Iggy Azalea vazhdon performancën

Reperja e njohur po kritikohet shumë për këtë veprim.
Një prej balerinave që e shoqërojnë në koncerte Iggy Azalean, ka pësuar kolaps gjatë vallëzimit.
Ngjarja e frikshme ndodhi në Brazil gjersa këngëtarja po perfomonte këngën hit “Black Widow”.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Me gjithë fatkeqësinë, biondina ka vazhduar të këndojë duke mos i ofruar ndihmë vajzës që u alivanos.
Këngëtarja vazhdoi edhe për 30 sekonda të performonte derisa muzika më në fund u ndal duke i dhënë mundësi që stafi mjekësor të intervenon në skenë.
Më pas ajo ka shkruar në Instagram duke treguar se baleina është mirë dhe se dritat dhe i nxehti kanë shkaktuar që ajo të alivanosej.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

https://youtu.be/i9sgOyvOOgA

Comment here