Lajme

VIDEO/ “Të rrijë ku të dojë, s’dua t’ia di fare!”, nusja nxjerr ish-vjehrrin nga shtëpia e tij

Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së djalit të tij, Mariola Xhelilaj.

“Kam ndërtuar një shtëpi dy katëshe në vitin 2007 me kontributet e mia dhe të gruas sime. Kam një dokument vërtetim pronësie nga Hipoteka, që thotë se pronari i vetëm në këtë banesë është Ilir Musaraj!”, shpjegoi denoncuesi.
Ai shtoi se i biri u nda nga trungu familjar kur u martua me Mariola Xhelilajn, çka do të thotë që as kjo e fundit nuk ishte në të. Zoti Ilir e strehoi çiftin në shtëpinë e tij, duke qenë se jetonte vetëm. Por i biri u divorcua në vitin 2015 dhe Mariola e nxori ish-vjehrrin nga shtëpia.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here