Lajme

Baba Vanga paralajmëroi edhe diçka tjetër

Deri më tani ka parashikuar saktë ngjarjet si ISIS e Brexit, tani do të njoftoheni me parashikimet e saj që i kishte bërë 23 vjet më parë për vitin 2020./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo tha se viti 2020 do të jetë i zymtë, me shumë tsunamë dhe tërmete që do të godasin kontinentin.Kështu ndodhi tërmeti në Turqi, ku deri më tani ka shkuar në 35 numri i viktimave.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Comment here