Lajme

Duda Balje Zbulon Emrin E Deputetit Kosovar Që E Tërheq Më Shumë Fizikisht!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN” është pyetur se cili është deputeti që e tërheq atë më shumë fizikisht.

Ajo ka vendosur të përgjigjet pa ngurrim duke përmendur emrin e Milaim Zekës, ani pse ky i fundit nuk është më deputet në Kuvendin e Kosovës.
Rikujtojmë se edhe Milaimi në një intervistë ka zgjedhur Duden si deputeten më të zonjën dhe më tërheqëse në parlamentin e KosovësHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here