Lajme

Flet qytetari që kërkon të hiqet flamuri i Rugovës: Kam qenë shok i studimeve me Hashim Thaçin (VIDEO)

Një qytetar po kërkon të largohet flamuri i presidentit Ibrahim Rugova nga institucionet e Kosovës. Në të kundërtën, ai po paralajmëron prishje të qetësisë publike. Ai po e quan provokim vendosjen e këtij flamuri në Presidencë.
Bajram Hoti në një lidhje direkte në emisionin “Frontal”, në T7 ka sqaruar se pse i ka penguar vendosja e flamurit Dardan në Presidencë.
Ai tha se kjo ndërlidhet me pakënaqësinë e tij lidhur me punën e Vjosa Osmanit në ditën e parë si presidente.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Unë kam shpreh pakënaqësinë time lidhur me punën në ditën e parë të presidentes. Pakënaqësia ime është private. Kurrë në jetën time privatisht nuk e kam sulmuar askënd përveç armikut. Pakënaqësia ime shprehet me ditën e parë të shefes së shtetit ku pas përfundimit të zgjedhjeve ishte një qetësi dhe kishte komente gjithandej. Unë jam jurist i diplomuar dhe presidentja e shkeli Ligjin”, ka thënë ai.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here